KELIONĖ Į KOSMOSĄ
KELIONĖ Į KOSMOSĄ
KELIONĖ Į KOSMOSĄ

KELIONĖ Į KOSMOSĄ

Linksma kelionė iki mėnulio, kuriame iškelsite gimtadienio vėliavą bei nuotykiai kitose planetose. Vaikai ne tik žais, bet ir susipažins su Micro:Bit mikrokompiuteriukais ir Lego NXT robotų gamyba.

Papildomos paslaugos dar smagesnei šventei: + Pinjata (30 Eur.) – specialus siurprizas jubiliatui; + Valanda su virtualios realybės pramogomis (85 Eur.) – kai šventės kaltininkas nori išskirtinių papildomų užsiėmimų savo draugams ir šeimai; + Profesionali aktorė (60 Eur.) – be šauniausių mūsų mokytojų į savo gimtadienį galite pasikviesti ir profesionalią aktorę, kuri padės dar labiau nuspalvinti šventę ir įneš naujų bei smagių veiklų.

Gimtadienyje dalyvaus bent 2 mūsų šaunieji mokytojai, o esant didesnei grupei nei 10 dalyvių, prisijungs dar daugiau mokytojų, kad visi šventės dalyviai gautų kuo daugiau dėmesio!

REZERVUOKITE PASIRINKTĄ LAIKĄARTURAS@ROBOTIKOSMOKYKLA.LT ARBA TEL.: +37061237700.
Nėra atsiliepimų
Produktas pridėtas į sąrašą
Produktas pridėtas palyginimui

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.