STEM

Mokymai bei kursai

22,00 €
„micro: bit v2“ yra nauja, populiaraus kišeninio dydžio koduojamo kompiuterio versija. Dabar su mikrofonu, garsiakalbiu ir didesniu darbiniu našumu.
20,00 €
„micro: bit v2“ yra nauja, populiaraus kišeninio dydžio koduojamo kompiuterio versija. Dabar su mikrofonu, garsiakalbiu ir didesniu darbiniu našumu.
Ultragarsinio levitatoriaus... Ultragarsinio levitatoriaus... 2
Gaminama
Pasidaryk-pats edukacinis ultragarso levitatoriaus rinkinys. Gyvai pamatyk fizikos dėsnius, susipažink su elektronika bei atrask konstravimo džiaugsmą!
7x7x7 LED kubas+kursai 7x7x7 LED kubas+kursai 2
Gaminama
50,00 €
Linkėdami jums geros pradžios programuoti elektroniką sukūrėme programavimo mokymosi nuo pradžių iki sudėtingų konstrukcijų mokymosi rinkinį su net 343 lemputėmis, valdomomis vieno Arduino!
Surenk Hakatoną su!...
Think Inside The Box
Į komplektą įeina: Maketavimo plokštė, 1vnt. SERVO variklis, 2 vnt SERVO variklio išplėtimo plokštė 1vnt. DC variklis  su reduktoriumi, 1vnt. 5V maitinimo šaltinis, 1 vnt. DC jungtis, 1 vnt. LED, 2vnt. RGB diodas, 1 vnt; Fotorezistorius, 2 vnt. 1 kΩ rezistorius, 2 vnt. Maži plastikiniai kamuoliukai 6mm diametro, 5 vnt. Maketavimo laidai (M-M, M-V, V-V),...
Insulino pompos laikiklis Insulino pompos laikiklis 2
Užsakykite gamybą
34,50 €
Dana Diabecare RS insulino pompos laikilis Atvirasis laikiklis pagamintas 3D spausdintuvu iš itin tvirto nailono. Uždarasis - iš PLA plastiko.   Pailginta auselė tvirtinti prie kišenės ar prie diržo. Virvutė ir karabinas - prisisegti, kad nenukristų netyčia užkliuvus. Taip pat galite kreiptis dėl individualaus dėklo jūsų prietaisui, pagal matmenis, el.p....
CO2 ir garso lygio matuoklis CO2 ir garso lygio matuoklis 2
Užsakykite gamybą
255,00 €
CO2 ir garso lygio matuoklis, matomas visoje patalpoje, klasėms ir biurams.
Produktas pridėtas į sąrašą
Produktas pridėtas palyginimui

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text